• L-THERM – Kompleksowy system ogrzewania
  • Tel: 794 701 523 / Tel: 533 469 980 / Mail: Kontakt@L-Therm.com

Szeroki zakres zastosowań

Home » HeatPlus » Szeroki zakres zastosowań
BARDZO SZEROKI WACHLARZ MOŻLIWOŚCI

Tech­no­logia folii grze­wczej L-THERM HEATPLUS nadaje się jako podstawowe ogrze­wanie lub jeśli to konieczne, jako ogrze­wanie uzupe­łniające we wszys­tkich typach budynków. System nasz zapewnia komfortowe ogrze­wanie oraz ciepło na wysokim poziomie potr­zebne nie tylko w pokoju, miesz­kaniu, domu, ale także w hotelach, restau­racjach, kawiar­niach, centrach hand­lowych i admi­nis­tra­cyjnych, przedsz­kolach, szpi­talach, obiektach spor­towych, budynkach rolniczych i wszędzie tam, gdzie wymagane jest ciepło.

Tech­no­logia L-THERM HEATPLUS nie jest ogra­niczona w wyborze nawierzchni. Może być stosowana na każdej powierzchni, nieza­leżnie od tego, czy są to:

Parkiet
Laminat
Płytki ceramiczne
Dywan
Panele

Folia grzewcza L-THERM HEATPLUS może być zains­ta­lowana nie tylko na podłodze, ale także na suficie i ścianach, co świadczy o uniwer­sal­ności tego typu produktu. Nasz system montowany jest w:

Centrach hand­lowych
Szklar­niach
Restau­racjach
Kuchnia — płytki ceramiczne
Łazienka — płytki ceramiczne
Pokój dzienny — dywan / podłoga
Pokój dzie­cięcy — podłogi laminowane


Hotele, Motele, Akademiki itp.

hotel
Jeden główny sterownik może kontrolować ogrzewanie we wszystkich pomieszczeniach, co charakteryzuje prostotę w zarządzaniu. Ogrzanie następuje w bardzo krótkim czasie i nie ma niebezpieczeństwa jakiegokolwiek przegrzania. Dzięki temu nie potrzeba kotłowni i piecy, co pozwoli w całokształcie na zaoszczędzenie miejsca w budynkach.

Biurowce, Apartamentowce

biuro
Nie potrzeba drogiego i w efekcie niepotrzebnego sprzętu na to by ogrzać całe biuro lub cały biurowiec.


Restauracje

restauracja
W przeciwieństwie do używania wentylatorów, ogrzewanie podczerwone nie tylko daje przyjemne uczucie ciepła, ale też zmniejsza niepotrzebne koszta. Wydatki na ogrzewanie są ograniczone poprzez ogrzewanie tylko niezbędnych miejsc.


Domy

old-house-436486_1280
Ogrzewanie podczerwone to najlepsza alternatywa dla jakiejkolwiek innej metody ogrzewania. Lekka i łatwa w montażu, nie sprawia później również problemu w użytkowaniu. Będziesz w stanie zapewnić bardziej komfortowe i zdrowe środowisko.Przedszkola

przedszkole
Możemy zapewnić ciepłą przestrzeń dla dzieci. W przeciwieństwie do innych form ogrzewania, ogrzewanie podczerwone jest najlepszym sposobem na ogrzewanie bez zapachu czy hałasu i zapewnia idealne środowisko edukacyjne dla naszych dzieci, ze zdrowym i świeżym powietrzem.


Szpitale

szpital
Emisja promieni podczerwonych jest nieszkodliwa dla zdrowia pacjenta. Ogrzewanie utrzyma wnętrze w komfortowych warunkach, przy zdecydowanie niższych kosztach energii. To nowa i świeża energia.Kościoły i Świątynie

kosciol
Ogrzewanie promieniami zapewni odwiedzającym przybytek komfort i satysfakcję w odróżnieniu od innych form ogrzewania.


Balkony i Tarasy

balkon
Instalacja zgodna z wszelkimi normami budowy, pozwoli Ci na ogrzanie wszystkich elementów, również tych zewnętrznych, za dużo niższą cenę niż przy użyciu konwencjonalnych metod.Domy letniskowe

pensjonat
Instalacja ogrzewania może być założona wszędzie tam, gdzie jest dostępne źródło prądu. Lekkie, łatwe w montażu i przenoszeniu.


Mobilne domy i Kempingi

ruchome
Instalacja bez żadnego problemu może działać z generatorami prądu jak i zewnętrznymi źródłami energii, co pozwala na łatwy montaż również w domach mobilnych i kempingach.