• L-THERM – Kompleksowy system ogrzewania
  • Tel: 794 701 523 / Tel: 533 469 980 / Mail: Kontakt@L-Therm.com

Zdrowe ciepło

Home » HeatPlus » Zdrowe ciepło
L-THERM HEATPLUS TO ZDROWE CIEPŁO

Tech­no­logia L-THERM HEATPLUS jest źródłem zdrowego ciepła i jest biolo­gicznie opty­malna dla naszego orga­nizmu. Jest to związane z tym, iż emitowane promieniowanie podczerwone (dalekiej podczerwieni) jest najbardziej przyjaznym dla organizmu ludzkiego, identycznym z ogrzewaniem słonecznym. Jak powiedziano, stosowanie podczerwieni praktycznie eliminuje cyrkulację powietrza, a więc zmniejsza ilość krążącego kurzu. Jest to istotny atut higieniczny, szczególnie dla alergików. Ponadto, nie ma pyłu generowanego przez żaden otwarty obieg powietrza. Promieniowanie podczerwone jonizuje ujemnie powietrze. Taka jonizacja wpływa korzystnie na samopoczucie i sprawność psychofizyczną, relaksuje i odpręża. Z tego powodu podczerwień jest stosowana w salonach odnowy biologicznej i od pewnego czasu do ogrzewania inkubatorów dla noworodków.

Na podstawie wyników przeprowadzonych badań wykazano, że podczerwień emitowana z foli grzewczej L-THERM HEATPLUS poprawia jakość powietrza i wykazuje skuteczność antybakteryjną w ponad 70% . Ponadto nie wytwarza niepożądanego promieniowania elektromagnetycznego .

WAŻNE: To nie ma nic wspólnego z promieniowaniem ultrafioletowym, lub z jakiegokolwiek innego typu szkodliwego promieniowania. W medycynie, promieniowanie podczerwone jest stosowane w takich dziedzinach jak chirurgia, stomatologia, sauny na podczerwień, itp, co potwierdza jej korzystny wpływ na organizm.

Oferowany przez nas system ogrzewania jest przyjazny nie tylko dla alergików. Promieniowanie podczerwone pobudza krążenie krwi – przyjazne dla osób starszych. Stąd też stosowanie tego rodzaju ogrzewania preferowane jest nie tylko w szpitalach, żłobkach, przedszkolach, domach czy mieszkaniach a także wszędzie tam gdzie wymagane zdrowe ogrzewanie i przyjazne ciepło.

CICHE I CZYSTE OGRZEWANIE

Brak dymu, brak dźwięku i brak jakichkolwiek wibracji. Ponadto, nie ma pyłu generowanego przez żaden otwarty obieg powietrza. Jest to najlepszy produkt dla szpitali lub dla placówek opieki, które wymagają bezwzględnej czystości. Energetyka przyjazna środowisku – żadnych efektów ubocznych oraz brak wpływu na ludzkie ciało.

BEZPIECZNE OGRZEWANIE

Nie jest potrzebny żaden płomień do włączenia ogrzewania. Żaden otwarty ogień nie musi być używany w domu, więc nie ma niebezpieczeństwa wypadków z dwutlenkiem węgla. Nie trzeba się martwić o możliwość zamarznięcia systemu grzewczego w zimie.