• L-THERM – Kompleksowy system ogrzewania
  • Tel: 794 701 523 / Tel: 533 469 980 / Mail: Kontakt@L-Therm.com

Znaczne oszc­zęd­ności energii

Home » HeatPlus » Znaczne oszc­zęd­ności energii
WIELE CIEPŁA ZA TAK NIEWIELE

Ekologiczne Ogrzewanie L-THERM HEATPLUS tworzy stosunkowo duże powierzchnie grzewcze generujące równomiernie rozłożone ciepło, co daje poczucie komfortu. Poza tym folia grzewcza ulokowana jest bezpośrednio pod powierzchnią ściany, podłogi względnie sufitu co z kolei umożliwia bardzo dynamiczną i szybką reakcję cieplną systemu, skracając do minimum czas ogrzania pomieszczenia. Pozwala to oszczędzić czas i pieniądze. Jeszcze większą efektywność uzyskuje system dzięki cyfrowemu termostatowi, który jest bardzo przyjazny w użyciu, pozwalając w zależności od sposobu wykorzystywania pomieszczenia nastawić tryb komfortowy lub oszczędny, przez co niejako automatycznie chronimy środowisko naturalne. Jeśli jeszcze na dodatek system L-THERM HEATPLUS zasilany jest prądem wyprodukowanym w sposób ekologiczny, to użytkownik otrzymuje rozwiązanie grzewcze w ogóle nie emitujące dwutlenku węgla.

Ogrze­wanie na podc­zerwien L-THERM HEATPLUS jest ekono­miczne i bardziej korzystne niż inne alter­na­tywne formy ogrze­wania. W poró­wnaniu do konwenc­jo­nalnych grzej­ników elek­trycznych, możemy osiągnąć oszc­zęd­ności ekono­miczne do 40%.

Jeszcze większe oszczędności uzyskamy montując system zarządzania „inteligentny dom”.

Stosowana w naszym systemie folia grzewcza ma bardzo wysoką wydajność promieniowania cieplnego (powyżej 98%) co minimalizuje koszty zużytej energii . Folie grzewcze obsługują również funkcję częściowego ogrzewania. Jeżeli nie zachodzi potrzeba, obszar grzewczy jest zminimalizowany w celu zmniejszenia całkowitego kosztu (osobne sterowanie każdego pomieszczenia).

BRAK KOSZTÓW NAPRAWY CZY KONSERWACJI

Osiągnęliśmy wysoką wydajność w połączeniu z szybkim i ekologicznym ogrzewaniem. Szybkie ogrzewanie węgla na powierzchni folii generuje bardzo dużo ciepła podczerwonego. W porównaniu do standardowych metod ogrzewania, folie dają zdecydowanie lepszy efekt grzewczy w stosunkowo niskiej temperaturze otoczenia. Nasze folie to prosta konstrukcja i duża wytrzymałość. Jako stały element może być użyty w miejscach w których pojawia się duży miejscowy nacisk na podłogę, takich jak siłownia. Nie musisz martwić się o żadne konserwacje – ten system tego nie wymaga. Prostota demontażu pozwala dosłownie w chwilę przenieść system w inne miejsce, więc przy przeprowadzce możesz go zabrać ze sobą.